Sklep Medyk Sluch

Idź do spisu treści

Menu główne

Aparaty słuchowe

WEWNĄTRZUSZNE APARATY SŁUCHOWE

Dyskretne i wydajne
Kanał słuchowy każdego człowieka jest unikalny. Właśnie dlatego konieczne było opracowanie tak różnych modeli – począwszy od bardzo małych, umieszczanych głęboko w kanale słuchowym, aż do aparatów noszonych w małżowinie usznej. Wszystkie modele wewnątrzuszne mają jedną wspólną cechę: ich precyzyjny, ręczny proces produkcyjny, jest wysoce zindywidualizowany, co zapewnia wysoki komfort noszenia. Stopnie ubytku słuchu mogą charakteryzować się różnymi cechami, dlatego też potrzeby i oczekiwania użytkowników dotyczące aparatów są różne. Każdy model aparatu posiada niewielki, ale skomplikowany technicznie moduł, dzięki czemu, zależnie od potrzeb, możliwe jest stworzenie aparatu o różnych parametrach wydajnościowych i wyposażonych w różne akcesoria.

Model CIC/minikanał
Modele CIC są wyjątkowo małe. Angielski skrót CIC oznacza Complete-In-Canal czyli całkowicie w kanale usznym. Model Audio Service: sina.

Model kanałowy
Noszone bezpośrednio w początkowym odcinku małżowiny usznej. Są małe, bardzo wydajne i ekonomiczne przy zachowaniu jednocześnie pełnej estetyki oraz dyskrecji. Model Audio
Service: Vega.

Model Półpełny / pełny
Noszony bezpośrednio w małżowinie usznej, model ten jest bardzo łatwy i wygodny w obsłudze dzięki udogodnieniu w postaci regulatora głośności. Model Audio Service: Aumea.

Model
Hype
Modele Hype to aparaty wewnątrzkanałowe przeznaczone dla osób z głębokim ubytkiem słuchu. Dzięki temu, że modele klasy Power są obecnie dostępne także w niezauważalnej wersji wewnątrzusznej, ich użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze większym komfortem i lepszą jakością życia.
Model Audio Service: Hype.

APARATY ZAUSZNE

Model XS

Modele z serii XS charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i zapewniają wyjątkową dyskrecję użytkowania. Jest to rozwiązanie odpowiednie  przypadku niewielkiego i średniego stopnia ubytku słuchu.

Model DUO
Model Duo nadaje się szczególnie do dopasowania otwartego lub zamkniętego. Zaletą dopasowania otwartego jest brak zamknięcia kanału słuchowego. Cienki i przezroczysty wężyk gwarantuje jeszcze większą dyskrecję noszenia. Jest to rozwiązanie odpowiednie w przypadku niewielkiego i średniego stopnia ubytku słuchu.

Model Power
Model ten spełnia wszelkie przesłanki techniczne niezbędne w przypadku aparatu stosowanego przy średnim i ciężkim stopniu ubytku słuchu.

Model High-Power
Nieco większy model High-Power podnosi jakość życia użytkownika w przypadku znacznej utraty słuchu.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego